תפריט סגור

תפוס את הדומייןלראשונה גלקום מציגה שירות חדשני של תפיסת דומיינים  בסיומת IL.
(co.il, org.i) שירות זה מצטרף לשירות הקיים של תפיסת דומיינים בינלאומיים.
יותר מהר, יותר קל, יותר נוח.

להזמנת תפיסת שמות

לפתיחה יש להתחבר לחשבון המשתמש בגלקום.

איך זה עובד ?

בכל יום משתחררים דומיינים אשר פגו, ואשר בעליהם לא חידשו אותם במועד ואף לאחר תקופת הקפאה. בסיום תקופת ההקפאה,  הדומיינים משתחררים לרישום מחדש. שחרור הדומיינים הוא בדרכ בשעות הלילה.

לכן,  במקום לשבת באמצע הלילה, עד אשר תתקבל תשובה כי הדומיין פנוי, גלקום תשלח עבורכם את בקשות הרישום, יותר מהר מאשר כל ממשק רישום אחר.

כל שיש לעשות הוא להכניס את הדומיין (או רשימת דומיינים)  אשר כבר פגו,  אבל לפני שחרורם, ואנו נדאג לכל השאר.

לא תפסת – לא שילמת

נאמנים לעיקרון אשר מנחה אותנו מאז ומתמיד בכל הנוגע לתפיסת דומיינים,  רישום מוקדם וכל הקשור ברישום מותנה אשר אינו מובטח.  אין תשלום עבור עצם השימוש במערכת. החיוב הוא עבור רישום בפועל של הדומיין שבקשתם לתפוס.

נכון, על מנת להבטיח כי אכן התכוונתם לתפוס את הדומיין, ולאור העובדה שאין דרך חזרה אם הדומיין נתפס,  אנו גובים את התשלום מראש.  אם לא הצלחנו לתפוס את הדומיין עבורכם ,  יוחזר  התשלום במלואו.

תנאי השירות:

  1. התנאים להלן תקפים עבור תפיסת דומיינים בסיומת co.il  או org.il   בלבד. בכל הנוגע לתפיסת דומיינים בסיומות אחרות יש לפנות לדף המתאים.
  2. גלקום אינה מתחייבת לתפוס את הדומיין שהזמנתם.  עצם הזמנתכם את תפיסת הדומיין,  אינו אומר כי הצלחתם ברישומו כאשר ישתחרר.
  3. הזמנות תפיסת הדומיינים הן על בסיס כל הקודם זוכה,  First come first Served ,  כלומר , ההזמנה הראשונה המתקבלת אצלנו עבור דומיין ספציפי היא זו הקובעת, ובקשת הזמנה שתגיע אחריה,  תידחה  על ידי המערכת.  בכל מקרה הזמן הקובע להזמנת תפיסת דומיין הוא זה הנרשם במאגרי הנתונים של גלקום.
  4. המחיר –  מחיר תפיסת דומיין ישראלי הוא 99 שח לא  כולל מעמ.  המחיר כולל בתוכו את מחיר רישום הדומיין. התוספת הינה כעמלה על שירות תפיסת הדומיינים,  כאמור רק אם נתפס עבורכם.
  5. התשלום נעשה במועד ההזמנה, והינו מחייב.  תפסת – שילמת. אם לא הצלחנו לתפוס עבורכם את הדומיין,  יתבצע זיכוי ליתרת חשבונכם בגלקום,  וזיכוי אל כרטיס האשראי או אמצעי התשלום עם קבלת בקשה כזו.

 לכל שאלה או בירור אנא פנו אלינו ונשמח לעזור